המדריך המוצלח לפתיחת עסק מצליח

יש לך יוזמה עסקית נהדרת או רעיון לעסק מצליח? הדרך להגשמה הינה מורכבת, עוברת דרך ביורוקרטיות שונות ודורשת קבלת החלטות חשובות לעתיד העסק.

עוד לפני שניגשים פיזית לפתיחת העסק, רצוי מאוד שתגדיר לעצמך איזה שירות מספק העסק שלך, על איזה צורך הוא עונה, איזה שוק יש לעסק ומה השאיפות הכלכליות שלך, לפחות שנה קדימה.

איפה מתחילים

הקמת עסק – כל עסק מתחיל למעשה את דרכו במשרדי מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי. בשלושת המשרדים יהיה עליך להגיש את המסמכים הרלוונטיים, למלא טפסים ונתונים ולצאת לדרך. את כל התהליך הפרוצדורלי הראשוני יכול לבצע עבורך גם רואה חשבון ולחסוך לך את כל ההתרוצצויות.

פתיחת עסק

 

לעיתים קיימים משתנים בתהליך פתיחת העסק. לדוגמא, במידה ואתה מעסיק עובדים, פתיחת תיק בביטוח לאומי תהיה מעט שונה מעסק ללא עובדים. כך גם במקרה ולעסק שלך יש מיקום פיזי, בין אם בבית הפרטי או במבנה מסחרי.

מומלץ לוודא בטרם ההגעה למשרדי הרשויות, איזה מסמכים נדרשים בהתאם למקרה הספציפי שלך. לאחר פתיחת העסק וקבלת מספר עוסק, תוכל להדפיס ספרי חשבונות, חשבוניות, ניירת משרדית ועוד.

למרות שהחוק מתיר לכל בעל עסק לפתוח תיק בעצמו ברשויות המס, עדיין רובם המוחלט של בעלי העסקים פותחים תיקים ברשויות המס באמצעות רואה חשבון, וזאת משום שישנה משמעות רבה לרישום ענף הפעילות, דרישת מקדמות ראשונית, מיקום הסניף הרלוונטי של רשויות המס, תצהיר אומדן הכנסות וכדומה. למעשה הניסיון של רואה החשבון והרצונות של בעל העסק מתגבשים לכדי הגשת הבקשות לפתיחת התיקים ברשויות.

למה לך להיעזר בשירותי ניהול חשבונות?

לבעלי עסקים קשה לחלק את תשומת הלב לכל המרכיבים המהותיים להצלחת העסק. לכן מומלץ להיעזר בשירותי ליווי וייעוץ עסקיים, שיעזרו לך להפוך את ההצלחה לפשוטה יותר, מתהליך ההקמה מול הרשויות, דרך תוכנית עסקית ומוצלחת ועד הניהול הכלכלי השוטף של העסק שלך.

 

מאמרים בנושא פתיחת עסק מצליח:

מה משפיע על פתיחת עוסק מורשה?

פתיחת עוסק פטור הנהלת חשבונות

החזרי מס ותכנון מס

הקמת עמותות ומוסדות – הנהלת חשבונות והטבות מס

כל השירותים בנושא הגשת הצהרות הון

 

 

 

סגירת תפריט
Call Now Button

נתקלתם בשאלה? זקוקים להכוונה מקצועית?
בואו לפגישת ייעוץ חינם!

התקשרו עכשיו: 03-5757252

או השאירו פרטיכם ואשמח ליצור אתכם קשר בהקדם: