ייעוץ לביטוח עסק ודברים שחשוב לדעת בעת פתיחת עסק

יש לדעת כי העסק חשוף לסיכונים שונים

האנשים בעולם נחלקים לשניים: אנשים אשר חלמו לפתוח עסק עצמאי ואנשים אשר מרגישים נוח במסגרת העבודה שלהם כשכירים. אם אתם שייכים לאנשים אשר חלמו לפתוח עסק עצמאי, ישנם מספר דברים אשר יהיה עליכם להביא בחשבון טרם פתיחת העסק כמו למשל בחירת ביטוח עבור העסק.  בעלי עסקים נדרשים להתמודד עם לא מעט סוגיות בעת פתיחת העסק וצריכים להיות מוכנים לכל אשר יבוא על מנת לספק לעובדים שלהם הגנה מלאה מפני התרחשויות לא צפויות אשר עשויות להעיב על עתידו של העסק.

במסגרת פתיחת עוסק מורשה או פטור יש להתמודד עם לא מעט דברים כמו הכנת תכנית עסקית וכן יש לדאוג לרכישת ביטוחים מתאימים במטרה להקטין את החשיפה לסיכונים שונים על מנת שתוכלו ליהנות משקט נפשי. רבים אינם יודעים זאת, אבל העסק שלהם חשוף לסיכונים שונים החל משריפה ועד נזקי מג האוויר וגניבות ולכן יש לתת את הדעת על נושא הביטוח על מנת שלא תמצאו את עצמכם לא מוכנים.

תכנון מס

 

אלו כיסויים קיימים בשוק

כל עסק מחויב לרכוש ביטוח עבור העסק אשר מעניק כיסוי רחב למגוון סיכונים. יש להדגיש כי את הביטוח רוכשים בהתאם למאפייני העסק. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות  המותאמים לצרכים של בעלי העסקים השונים החל ממיקום, סוג העסק ועוד. פוליסת ביטוח של העסק תכלול כיסויים רבים כמו למשל :

ביטוח מבנה

ביטוח תכולה

אחריות כלפי צד ג

אחריות מעסיקים

ביטוח כספים

כיסוי למערכת המחשוב

ביטוח סיכוני סייבר

ביטוח אחריות מקצועיות

 חשיבות ייעוץ מקצועי

במסגרת הפעלת ביטוח עסק יש חשיבות רבה לקבל ייעוץ מקצועי במטרה להתאים את הביטוח לצרכים של העסק.  ביטוח עבור העסק אינו עניין של מה בכך ולכן קיימת חשיבות רבה לקבל ייעוץ מטעם אנשי מקצוע אשר ברשותם הידע המקיף והם יוכלו להמליץ לכם על הביטוח המתאים בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל השוואה בין הצעות המחיר ובחינת הסיכונים השונים.

ההמלצה היא לא למהר ולרכוש את הביטוח הזול ביותר, זאת בשל העובדה כי ברגע האמת אתם עשויים לגלות את האמת המרה כי הביטוח לא מכסה את העסק. בחירת היועץ המקצועי והמנוסה ביותר תבטיח לכם שקט נפשי- כך תדעו כי יש בעל מקצוע אשר לו ניסיון מקיף בתחום  וביכולתו לבצע עבורכם את הבחירה המשתלמת ביותר במסגרת התבוננות על התמונה המלאה.

מכאן, קיימת חשיבות רבה לבחון את הביטוחים השונים היטב בהתאם לצרכים ייחודיים, היות ולכל עסק צרכים ייחודיים משלו. היוועצות עם גורם מקצועי תסייע לכם לקבל אפיון מקיף של צרכי העסק במטרה שתהיה לכם האפשרות לבחור את הפוליסה המקיפה ביותר- רק כך תהיה לכם האפשרות ליהנות משקט נפשי.

 

 

סגירת תפריט
Call Now Button

נתקלתם בשאלה? זקוקים להכוונה מקצועית?
בואו לפגישת ייעוץ חינם!

התקשרו עכשיו: 03-5757252

או השאירו פרטיכם ואשמח ליצור אתכם קשר בהקדם: